Vev Connector (1.0.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: On
fi: Käytössä

en: Save
fi: Tallenna

en: Off
fi: Pois päältä

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Allowed tags
fi: Sallitut avainsanat
