Vev Connector (1.0.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: On
fr: Activé

en: Save
fr: Enregistrer

en: Off
fr: Désactivé

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Allowed tags
fr: Balises autorisées

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
fr: Brouillon

[ctx: Workflow state label]
en: Published
fr: Publié

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
fr: Créer un Nouveau Brouillon

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
fr: Publier
