Vev Connector (1.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: On
ja: オン

en: Save
ja: 保存

en: Off
ja: オフ

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
ja: 下書き

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
ja: 下書きを新規作成
