Vev Connector (1.0.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: On
nl: Aan

en: Save
nl: Opslaan

en: Off
nl: Uit

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Allowed tags
nl: Toegestane labels

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
nl: Concept

[ctx: Workflow state label]
en: Published
nl: Gepubliceerd

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
nl: Nieuw concept maken

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
nl: Publiceren
