Vev Connector (1.0.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: On
ru: Вкл

en: Save
ru: Сохранить

en: Off
ru: Выкл

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
ru: Черновик

[ctx: Workflow state label]
en: Published
ru: Опубликовано

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
ru: Создать новый черновик

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
ru: Опубликовать
