Vev Connector (1.0.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: On
sv: På

en: Save
sv: Spara

en: Off
sv: Av

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sv: Utkast

[ctx: Workflow state label]
en: Published
sv: Publicerad

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sv: Skapa nytt utkast

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
sv: Publicera
