Views Files Downloader (2.0.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Remove
be: Выдаліць

en: File
be: Файл

en: Field
be: Поле

en: View
be: Праглядзець

en: Media
be: Мультымедыя

en: Operation
be: Аперацыя

en: About
be: Аб
