Views Files Downloader (2.0.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: File
el: Αρχείο

en: Field
el: Πεδίο

en: View
el: Προβολή

en: Media
el: Μέσα

en: Operation
el: Λειτουργία

en: About
el: Περί
