Views Files Downloader (2.0.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Remove
gl: Quitar

en: File
gl: Ficheiro

en: Field
gl: Campo

en: View
gl: Ver

en: Media
gl: Medios

en: Operation
gl: Operación

en: About
gl: Información
