Views Files Downloader (2.0.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: File
hu: Fájl

en: Field
hu: Mező

en: View
hu: Megtekintés

en: Media
hu: Média

en: Operation
hu: Művelet

en: Configurations
hu: Beállítások

en: Field Type
hu: Mezőtípus

en: About
hu: Leírás

en: Rule
hu: Szabály

en: There are no items yet. Add an item.
hu: Még nincsenek elemek. Egy elem hozzáadása.
