Views Files Downloader (2.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: File
hy: Ֆայլ

en: Field
hy: Դաշտ

en: View
hy: Դիտել

en: Media
hy: Մեդիա
