Views Files Downloader (2.0.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Remove
jv: Buwang

en: File
jv: Berkas

en: View
jv: Tampilan

en: Operation
jv: Operasi

en: About
jv: Ngenani
