Views Files Downloader (2.0.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Remove
km: យកចេញ

en: File
km: ឯកសារ

en: Field
km: វាល

en: View
km: មើល

en: Media
km: មេឌៀ

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: About
km: អំពី
