Views Files Downloader (2.0.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: File
kn: ಕಡತ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
