Views Files Downloader (2.0.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: File
ku: پەڕگە

en: Field
ku: خانە

en: View
ku: پیشاندان

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Operation
ku: کردار

en: About
ku: دەربارە
