Views Files Downloader (2.0.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: File
my: ဖိုင်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: About
my: အကြောင်း
