Views Files Downloader (2.0.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: File
nl: Bestand

en: Field
nl: Veld

en: View
nl: Weergeven

en: Operation
nl: Bewerking

en: Field Type
nl: Veldtype

en: About
nl: Over

en: Rule
nl: Regel

en: Download files
nl: Bestanden downloaden
