Views Files Downloader (2.0.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: File
sk: Súbor

en: Field
sk: Pole

en: View
sk: Zobraziť

en: Media
sk: Médiá

en: Operation
sk: Operácia

en: About
sk: Informácie o
