Views Files Downloader (2.0.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Remove
tr: Kaldır

en: File
tr: Dosya

en: Field
tr: Alan

en: View
tr: Görüntüle

en: Media
tr: Medya

en: Operation
tr: İşlem

en: Field Type
tr: Alan Tipi

en: About
tr: Hakkında

en: Rule
tr: Kural
