Views Files Downloader (2.0.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: File
ug: ھۆججەت

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Media
ug: مېدىيا

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: About
ug: ھەققىدە
