Views Files Downloader (2.0.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Remove
vi: Xoá

en: File
vi: Tập tin

en: Field
vi: Trường

en: View
vi: Xem

en: Media
vi: Phương tiện

en: Operation
vi: Thao tác

en: About
vi: Giới thiệu
