Views Files Downloader (2.0.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Remove
it: Elimina

en: Field
it: Campo

en: View
it: Visualizza

en: Operation
it: Operazione

en: Configurations
it: Configurazioni

en: Field Type
it: Tipo di campo

en: About
it: Informazioni

en: Rule
it: Regola
