Views Files Downloader (2.0.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: File
pl: Plik

en: Field
pl: Pole

en: View
pl: Widok

en: Operation
pl: Czynność

en: Configurations
pl: Konfiguracje

en: Field Type
pl: Typ pola

en: About
pl: O stronie

en: Rule
pl: Reguła
