Views Files Downloader (2.0.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ro: Elimină

en: File
ro: Fișier

en: Field
ro: Câmp

en: View
ro: Afișează

en: Operation
ro: Operație

en: About
ro: Despre
