Views Files Downloader (2.0.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: About
bo: གསལ་བཤད
