Views Files Downloader (2.0.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Remove
cs: Odstranit

en: File
cs: Soubor

en: Field
cs: Pole

en: View
cs: Zobrazit

en: Media
cs: Média

en: Operation
cs: Operace

en: About
cs: Popis
