Views Files Downloader (2.0.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Remove
eo: Forigu

en: File
eo: Dosiero

en: Field
eo: Kampo

en: View
eo: Vidu

en: Operation
eo: Operacio
