Views Files Downloader (2.0.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Remove
eu: Ezabatu

en: File
eu: Fitxategi

en: Field
eu: Eremua

en: View
eu: Bista

en: Operation
eu: Eragiketa

en: About
eu: (r)i buruz
