Views Files Downloader (2.0.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Remove
fa: حذف

en: File
fa: فایل

en: Field
fa: فیلد

en: View
fa: مشاهده

en: Media
fa: رسانه

en: Operation
fa: عملکرد

en: About
fa: درباره

en: Rule
fa: قانون
