Views Files Downloader (2.0.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Remove
hi: हटाएँ

en: File
hi: फ़ाइल

en: Field
hi: क्षेत्र

en: View
hi: देखें

en: Media
hi: मीडिया

en: Operation
hi: काम

en: About
hi: के बारे में
