VG Wort Integration (2.0.0-beta10) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Content
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Reset
os: Раздæрау
