VG Wort Integration (2.0.0-beta11) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: value
hy: արժեք

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
