VG Wort Integration (2.0.0-beta11) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: value
kk: мағына

en: Content
kk: Контент

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Reset
kk: Ысыру

en: Reset password
kk: Құпиясөзді қалпына келтіру
