VG Wort Integration (2.0.0-beta12) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: value
eu: balioa

en: Content
eu: Edukia

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Reset
eu: Garbitu

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: Reset password
eu: Berrezarri pasahitza

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Entity type
eu: Entitate mota
