VG Wort Integration (2.0.0-beta12) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: value
vi: giá trị

en: Content
vi: Nội dung

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Field name
vi: Tên trường

en: Maximum length
vi: Độ dài tối đa

en: Author(s)
vi: Tác giả

en: Reset password
vi: Thiết lập lại mật khẩu

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Surname
vi: Họ

en: Card number
vi: Số thẻ

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị
