VG Wort Integration (2.0.0-beta5) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: value
he: ערך

en: Content
he: תוכן

en: Username
he: שם משתמש

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Reset
he: איתחול

en: Field name
he: שם שדה

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: Reset password
he: איפוס סיסמה

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Surname
he: שם משפחה

en: Entity type
he: סוג ישות

en: View mode
he: מצב תצוגה
