VG Wort Integration (2.0.0-beta7) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: value
ca: valor

en: Content
ca: Contingut

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Yes
ca: Sí

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Maximum length
ca: Longitud màxima

en: Reset password
ca: Inicialitza contrasenya

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Surname
ca: Cognoms

en: Person
ca: Persona

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Card number
ca: Número de targeta

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Entity types
ca: Tipus d'entitats
