VG Wort Integration (2.0.0-beta8) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: value
cs: hodnota

en: Content
cs: Obsah

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Field name
cs: Název pole

en: Maximum length
cs: Maximální délka

en: Reset password
cs: Reset hesla

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Firstname
cs: Jméno

en: Card number
cs: Číslo karty

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Entity types
cs: Typy entit
