VG Wort Integration (2.0.0-beta8) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Author(s)
kn: ಲೇಖಕ(ರು)

en: Account details
kn: ಖಾತೆ ವಿವರಗಳು

en: Surname
kn: ಅಡ್ಡಹೆಸರು
