VG Wort Integration (2.0.0-beta8) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: value
lt: reikšmė

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Reset password
lt: Atnaujinti slaptažodį

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Card number
lt: Kortelės numeris

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
