VG Wort Integration (2.0.0-beta8) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Username
sr: Корисничко име

en: Field name
sr: Назив поља

en: Maximum length
sr: Максимална дужина

en: Reset password
sr: Поново подесите лозинку

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: View mode
sr: Врста приказа
