VG Wort Integration (2.0.0-beta9) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: value
mr: मूल्य

en: Content
mr: साहित्य

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Field name
mr: फील्डचे नाव

en: Maximum length
mr: कमाल लांबी

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
