VG Wort Integration (2.0.0-beta9) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: value
oc: valor

en: Content
oc: Contengut

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Maximum length
oc: Talha maximala

en: Account details
oc: Detalhs del compte

en: Reset password
oc: Reïnicializar lo senhal

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion

en: Entity field
oc: Camps entitat
