VG Wort Integration (2.0.0) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: value
it: valore

en: Content
it: Contenuto

en: Username
it: Nome utente

en: Yes
it: Sì

en: Reset
it: Ripristina

en: Field name
it: Nome del campo

en: Maximum length
it: Lunghezza massima

en: Reset password
it: Ripristina password

en: Default value
it: Valore predefinito

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: Card number
it: Numero carta

en: View mode
it: Modo di visualizzazione

en: Entity field
it: Campo dell'entità

en: Entity types
it: Tipi di entità
