VG Wort Integration (3.0.0-beta2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: value
te: విలువ

en: Content
te: సారము

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు

en: Maximum length
te: గరిష్ఠ పొడవు

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
