ViaBill Payments (1.0.0) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Register
cs: Registrovat

en: error
cs: chyba

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Password
cs: Heslo

en: Country
cs: Země

en: Center
cs: Na střed

en: Name
cs: Jméno

en: Default
cs: Výchozí

en: Email
cs: E-mail

en: Please enter a valid email address.
cs: Vložte platnou e-mailovou adresu.

en: Amount
cs: Částka

en: Phone
cs: Telefon

en: Denmark
cs: Dánsko

en: Spain
cs: Španělsko

en: Spanish
cs: Španělsky

en: warning
cs: varování

en: Danish
cs: Dánsky

en: Capture
cs: Zachytit
