ViaBill Payments (1.0.0) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Register
da: Opret konto

en: error
da: fejl

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Password
da: Adgangskode

en: Country
da: Land

en: Center
da: Centreret

en: Name
da: Navn

en: Default
da: Standard

en: Email
da: E-mail

en: Please enter a valid email address.
da: Indtast venligst en gyldig e-mail-adresse.

en: API Key
da: API-nøgle

en: Amount
da: Beløb

en: Phone
da: Telefon

en: Denmark
da: Danmark

en: Spain
da: Spanien

en: Spanish
da: Spansk

en: Right
da: Højre

en: warning
da: advarsel

en: Danish
da: Dansk

en: Capture
da: Hævning

en: You have canceled checkout at @gateway but may resume the checkout process here when you are ready.
da: Du har annulleret betalingen ved @gateway men kan genoptage betalingsproceduren her når du er klar.
