ViaBill Payments (1.0.0) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: error
eo: eraro

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Password
eo: Pasvorto

en: Country
eo: Lando

en: Name
eo: Nomo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Spain
eo: Hispanujo

en: Spanish
eo: Hispana

en: warning
eo: averto

en: Danish
eo: Dana
