ViaBill Payments (1.0.0) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Register
gu: નોંધણી

en: error
gu: ભુલ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Spain
gu: સ્પેઇન

en: Spanish
gu: સ્પેનિશ

en: Right
gu: જમણે

en: warning
gu: ચેતવણી
