ViaBill Payments (1.0.0) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Register
id: Daftar

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Password
id: Sandi

en: Country
id: Negara

en: Center
id: Tengah

en: Name
id: Nama

en: Default
id: Bawaan

en: Please enter a valid email address.
id: Silakan isi dengan alamat email yang sah.

en: Amount
id: Jumlah

en: Phone
id: Telepon

en: Spain
id: Spanyol

en: Spanish
id: Bahasa Spanyol

en: Right
id: Kanan

en: warning
id: peringatan
